BAS posiada cztery nowoczesne warsztaty z całym wyposażeniem. Zespoły wykorzystują swoją wiedzę w różnych dziedzinach, aby zrobić to, co konieczne, aby utrzymać ciężarówki i przyczepy w ruchu. Od nowych opon po remont silnika, od przeglądów i testów po profesjonalne mycie i polerowanie – każda specjalność przyczynia się do naszego sukcesu.

Mechanicy

W BAS możesz szybko rozpocząć pracę jako młodszy mechanik lub doświadczony mechanik samochodów ciężarowych. Będziesz pracować w super nowoczesnym i czystym środowisku z solidnymi narzędziami i najlepszym sprzętem. Będziesz miał do czynienia zarówno z nowymi, jak i używanymi ciężarówkami. Pracownik wszechstronny lub specjalista, doświadczony lub początkujący - jeśli interesujesz się techniką samochodową lub ciężarową, BAS jest Twoim pracodawcą w Holandii.

Montaż samochodów ciężarowych na zamówienie dla naszego dealera. Używane samochody ciężarowe remontowane dla naszej firmy handlowej. Wymiana opon, ustawianie zbieżności, usuwanie usterek, konserwacja małych i dużych silników, wszystko robione jest na miejscu. Atmosfera w miejscu pracy jest przyjazna. Zakasaj rękawy i rób to, co potrafisz najlepiej. Praca z holenderskimi i polskimi współpracownikami nad naszą wspólną przyszłością.

Twoja dziedzina wiedzy? Twoje wakaty

blacharstwo/lakiernictwo

Ciężarówki naszych klientów muszą się poruszać. Tylko wtedy zarabiają pieniądze. W przypadku uszkodzenia wymagane jest szybkie działanie. Do tego potrzebujemy profesjonalistów, którym wystarczy słowo, aby zakasać rękawy do pracy. Naprawa uszkodzeń w używanych samochodach ciężarowych, które sprzedajemy na całym świecie, to już inna historia. Potrzebujemy pomysłowych serwisantów i lakierników, którzy zrobią wszystko, aby podnieść wartość ciężarówek i przyczep.

Blacharstwo, wymiana części karoserii, naprawy w kabinie, na tapicerce lub desce rozdzielczej, obróbka wstępna, gruntowanie, lakierowanie, napisy, wszystko jest możliwe. Będziesz pracować w miłym zespole z wieloma polskimi współpracownikami. Masz bezpośredni kontakt z mechanikami i ludźmi z magazynu. Atmosfera jest koleżeńska, jest dużo śmiechu i czas leci.

Twoja dziedzina wiedzy? Twoje wakaty

Myjnia i sprzatanie aut

Jako firma dealerska specjalizujemy się w wysokiej jakości pojazdach ciężarowych marki Volvo i Renault. Jako firma handlowa pracujemy z samochodami ciężarowymi i naczepami wszystkich istniejących marek. Nowy czy używany, z silnikiem diesla, biogazem czy elektrycznym – mamy jedną złotą zasadę: w każdym samochodzie ciężarowym, naczepie czy pojeździe dostawczym, który opuszcza naszą firmę, musisz widzieć swoje odbicie w lakierze.

I tu właśnie wkraczasz ty. W jednej z naszych nowoczesnych myjni bierzesz odpowiedzialność za czyszczenie, mycie i polerowanie naszych samochodów ciężarowych. Usuwasz naklejki i napisy oraz zwracasz uwagę na szczegóły. Jesteś częścią warsztatu, ale masz swoją własną przestrzeń, aby w pełni skoncentrować się na swojej pracy. Zawsze pracujesz wewnątrz, z bezpiecznymi produktami wysokiej jakości. Osobiście dbasz o to, aby nasze pojazdy były widoczne.

Twoja dziedzina wiedzy? Twoje wakaty

Sprawdzanie, fotografowanie, przestawianie pojazdów

Na naszym terenie znajdują się tysiące samochodów ciężarowych. Odbyły one swoją własną podróż w naszej firmie i rozpoczynają podróż po całym świecie. Jest w tym sporo racji. Masz wystarczającą wiedzę techniczną, aby sporządzać raporty z inspekcji i opracowywać specyfikacje sprzedaży? Wiesz wystarczająco dużo o technologii samochodów ciężarowych oraz cechach marki i typu, aby sfotografować odpowiednie elementy do atrakcyjnych prezentacji sprzedaży online? Więc musimy cię mieć.

Ciężarówki to imponujące obiekty, ale bez utalentowanych kierowców nie mogą się poruszać. Masz kompletne prawo jazdy i męczy cię już spanie na autostradzie? Potrafisz bardzo precyzyjnie manewrować, bez względu na wagę i rozmiar? Potrzebujemy więc ciebie, abyś umieścił nasze ciężarówki we właściwym miejscu, bezpiecznie i w sposób najbardziej ekonomiczny.

Twoja dziedzina wiedzy? Twoje wakaty

Magazyn

Kiedy myślisz o pracy w magazynie, czy myślisz o ogromnych magazynach i przenośnikach taśmowych? W BAS funkcja magazynu ma inne znaczenie. Jako pracownik magazynu odgrywasz kluczową rolę w jednym z naszych warsztatów. Zapewniasz, że nasi mechanicy, serwisanci, pracownicy myjni i lakiernicy mogą zająć się swoją pracą.

Jako pracownik magazynu jesteś odpowiedzialny za przyjmowanie, ewidencjonowanie i dystrybucję tysięcy części i produktów do samochodów ciężarowych. Od akumulatorów, pasków napędowych i elementów zderzaków po ściereczki do czyszczenia i detergenty. Masz bezpośredni kontakt ze współpracownikami i pracujesz z najnowszymi cyfrowymi programami inwentaryzacji i dystrybucji. Jesteś specjalistą od części zamiennych, który zachowuje zimną krew w każdych okolicznościach? Wówczas jesteś odpowiedni dla BAS.

Twoja dziedzina wiedzy? Twoje wakaty

Sprzatanie pomiesczen biurowych

Nasze siedziby są wizytowkami naszej firmy. Błyszczące warte kilka milionów ciężarówki, naczepy i maszyny. Ten szczególny kapitał zasługuje na specjalna ochronę. Przychodzisz doglądać naszego parku maszyn? Na zewnątrz czy w naszej dyspozytorni? Zdobądź dyplom bezpieczeństwa, a my zajmiemy się resztą. Nie masz problemów z nocnymi zmianami? Jeśli tak, chętnie zobaczymy cię w BAS.

Większość Holenderskich firm zleca firma zewnetrznym sprzątanie terenów, budynków, warsztatów i biur. My nie. Dlaczego nie? Ponieważ zauważyliśmy, że pracownicy, z którymi mamy bezpośredni kontakt, są bardziej zaangażowani w działalność firmy. Utrzymujesz swoją firmę w najlepszej kondycji, jeśli można tak ująć. I zostaniesz za to dobrze wynagrodzony. Nie masz problemu ze zmiennymi godzinami pracy? Dołącz do rodziny BAS.

Twoja dziedzina wiedzy? Twoje wakaty