Twoja podróż do Holandii, twój przyjazd, twoje dokumenty, twoje ubranie robocze. Dbamy o to, abyś czuł się jak w domu i od razu wiedział, czego od ciebie oczekujemy. Zapewniamy również miłe mieszkanie i transport do i z pracy. Załatwiamy twoje ubezpieczenie emerytalne i zdrowotne, a w razie jakichkolwiek pytań zawsze można się z nami skontaktować w twoim języku ojczystym. W firmie BAS możesz pracować bez obaw. I to wszystko bez pośredników!

Wszystko zorganizowane w najdrobniejszych szczegółach

To spory krok, zostawić za sobą rodzinę i przyjaciół, by pracować w Holandii. Ale można też bardzo dużo zyskać. A jeśli wybierzesz BAS, możesz bezpiecznie zrobić ten krok. Ale co z dokumentami pracowniczymi, umowami i ubezpieczeniami? Co musisz załatwić, aby pracować w Holandii?

BAS zdejmuje z ciebie ten cały kłopot i zmartwienie. Zawieramy bezpośrednią umowę o pracę, bez udziału pośredników. Otrzymasz osobiste wyjaśnienia dotyczące umów i wytycznych w języku polskim. Załatwimy wszystko, czego potrzebujesz, jeśli chodzi o oficjalne formalności i udogodnienia, abyś mógł bez obaw robić to, po co tu przyjechałeś. Pracuj i zarabiaj pieniądze.

Dobre zakwaterowanie

Ci, którzy ciężko pracują w ciągu dnia, mają prawo do miłego, prywatnego miejsca, w którym mogą odpocząć. BAS ma do dyspozycji swoje własne, uporządkowane domy/mieszkania. Ze wspólnym zapleczem kuchennym, własną sypialnią i WiFi do czatowania lub rozmawiania przez Skype z rodziną. Mieszkasz tam z maksymalnie czterema rodakami/współpracownikami z pracy i dzielisz samochód na dojazdy do pracy. Wolisz jeździć do pracy rowerem? Mamy dla ciebie gotowy rower.

Elastyczność w pracy

W BAS wykonujesz pracę, która odpowiada twoim umiejętnościom, doświadczeniu i preferencjom. W naszych warsztatach łączymy wiele działań i specjalności. Pomyśl na przykład o diagnostyce, elektronice i najnowszych technologiach silników i paliw. Będziesz miał możliwość odkrywania nowych wyzwań technicznych i doskonalenia się.

Jest raczej regułą niż wyjątkiem, że zaczynasz jako praktykant mechanik, a po kilku latach prowadzisz zespół warsztatowy. Droga do doskonalenia siebie jest otwarta. Na co czekasz?

W domu z BAS

BAS zajmuje się czymś znacznie więcej. W ten sposób zawsze masz osobę kontaktową, która oprowadzi cię w Twoim języku i odpowie na wszystkie twoje pytania. Masz dostęp do miłej stołówki, a jeśli pracujesz do późnych godzin nocnych, zorganizujemy dla ciebie ciepły posiłek.

Chcesz pozostać w najlepszej formie? Dołącz do naszego programu zdrowotnego BAS Fit. Chcesz dowiedzieć się więcej o zwyczajach i możliwościach kontaktu w Holandii? Chętnie ci pomożemy. Oferujemy ci nawet bezpłatny kurs języka niderlandzkiego. Uczestnictwo jest dozwolone, ale nie jest wymagane. I oczywiście liczymy na twoją obecność w naszych imprezach firmowych.

Chcesz wiedzieć, co BAS może dla ciebie zrobić?

W BAS mówimy w twoim języku!