'Połącz swoją pasję do samochodów ciężarowych z pracą w Holandii, a jeden pracodawca wysunie się na czoło. W BAS wpasujesz się idealnie. Holenderscy i polscy współpracownicy czekają na ciebie w najlepszym warsztacie samochodów ciężarowych i naczep w Europie.'


Jasna, zrozumiała umowa i uczciwe wynagrodzenie. Przyjęcie i wprowadzenie w twoim języku ojczystym. Wielu polskich współpracowników oraz otwarta i bezpieczna atmosfera pracy. Maksymalna elastyczność w harmonogramie pracy i sporo ciekawych udogodnień dla wizyt rodzinnych. Kiedy przyjeżdżasz do pracy w Holandii, my w BAS dbamy o to, abyś wyniósł z niej jak najwięcej.

CO ORGANIZUJEMY

Wiele powodów, aby wybrać BAS

Wiele zabezpieczeń od rzetelnego pracodawcy

Jeśli interesuje cię technologia transportu ciężarowego i chcesz pracować w Holandii, BAS ma Ci wiele do zaoferowania. Tą drogą poszło wielu twoich rodaków. Będziesz pracować bezpośrednio dla solidnego pracodawcy o dobrej międzynarodowej reputacji. Bez pośredników! Twoje korzyści: maksymalne bezpieczeństwo zatrudnienia i dochodów, jesteś mile widziany z długoterminowym stosunkiem pracy, przestrzegasz przepisów w Holandii i nie ponosisz żadnego ryzyka podatkowego.

Praca w Holandii bez kłopotów

Chcesz tylko jednego: pracować w Holandii w sposób pewny i bezpieczny. Najlepiej przy jak najmniejszym zamieszaniu. Rozumiemy to w BAS. Jako firma międzynarodowa mamy duże doświadczenie w pracy z pracownikami migrującymi. Witamy ich z otwartymi ramionami. Twoja korzyść: BAS organizuje wszystko, abyś mógł cieszyć się pracą, mieszkaniem i życiem w Holandii. Czytaj co organizujemy.

Praca w Holandii, w swoim własnym tempie

Chciałbyś pracować w dodatkowych godzinach podczas pobytu w Holandii? Możesz. W BAS mamy dużo pracy i jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o godziny pracy. Możemy wspólnie poczynić różne ustalenia. Możesz również wybrać różne sposoby na odwiedzenie rodziny w Polsce. Twoja korzyść: wiele możliwości wypracowania godzin i spędzenia czasu w ojczyźnie.
 

Praca w Holandii z pracownikami z Polski?

W nowoczesnych warsztatach BAS pracuje wielu rzemieślników z Polski, zazwyczaj przez dłuższy okres czasu. Mamy pracowników, którzy mówią płynnie po polsku i znają waszą kulturę. Twoja korzyść: szybko poczujesz się jak w domu, oprócz angielskiego będziesz nadal posługiwał się swoim językiem ojczystym, będziesz szkolony w języku polskim, a pytania w Twoim języku ojczystym będą zawsze mile widziane.

Dobre zarobki, uczciwe warunki pracy

Przyjeżdżasz do Holandii, aby zarobić pieniądze w przyjemny i uczciwy sposób. W BAS otrzymasz wynagrodzenie na poziomie rynkowym i możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin. Twoja korzyść: dobre zarobki, uczciwe warunki pracy, dobre ubezpieczenie zdrowotne, prawa emerytalne, bez pośredników i zakłóceń, wszystko zgodnie z przepisami.

Pewne rozpoczęcie pracy w BAS

Wybierz swoją specjalność

Mechanicy

Masz doświadczenie w pracy jako mechanik? Rozpocznij szybko pracę. Różnorodna praca, miła atmosfera.

Naprawa uszkodzeń/lakiernictwo

Wgniecenia, lakierowanie, naprawy w kabinie. Wykorzystaj swoją szansę.

Czyszczenie, mycie, polerowanie

Twoje własne miejsce, zawsze wewnątrz. Mały zespół, nowoczesny sprzęt. Zgłoś się.

Sprawdzanie, fotografowanie, przestawianie pojazdów

Dbałość o szczegóły? Sprawdzanie, fotografowanie, manewrowanie Witamy.

Magazyn

Spersonalizowane dostosowanie do potrzeb klienta. Inteligentne systemy, świetni współpracownicy. Dołącz do nas.

Bezpieczeństwo i konserwacja

Nadzór i opieka nad terenami i budynkami. Dołącz.

Oto, co mówią współpracownicy z Polski