BAS sprawia, że firmy transportowe na całym świecie mają odpowiednie ciężarówki, naczepy i maszyny. Kupujemy i sprzedajemy, naprawiamy i konserwujemy, a naszym klientom oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Nasz team to 900 fachowcow z wielu krajow. W różnych odzialach grupy BAS, które są znane z dobrych praktyk zatrudnienia, krótkich linii komunikacyjnych, miłej rodzinnej atmosfery i dobrych warunków pracy pracuuja pracownicy o wielu narodowosciach.
"W świecie samochodów ciężarowych i naczep, firma BAS jest dobrze znaną i niezawodną marką. Firmy transportowe w Europie i poza nią polegają na naszej wiedzy i usługach. Dlatego też chętnie wiążemy z naszą firmą najlepszych fachowców. I nie ma znaczenia, skąd pochodzą."

Jesteśmy międzynarodową rodziną. Nasze firmy zatrudniają utalentowanych i zmotywowanych ludzi różnych narodowości w różnych dziedzinach. Jedną z tych dziedzin jest technologia samochodów ciężarowych i silników. Jeśli to jest Twoja dziedzina, na pewno wykażesz się w jednym z naszych warsztatów. Mamy kilka warsztatow i współpracujemy z najlepszymi zespołami Holenderskich i Polskich specjalistów. Razem sprzedajemy ponad 9000 ciężarówek rocznie. Więc zawsze jest coś do zrobienia. Dla ciebie też.


Odkryj najlepsze warsztaty w Europie

Warsztaty BAS posiadają wysoki standard wyposażenia oraz przyjemną, bezpieczną atmosferę pracy. Praca jest ciężka, ale dostajesz czas potrzebny do dobrego wykonywania swojej pracy. Będziesz pracować z nowymi i używanymi ciężarówkami i przyczepami wszystkich marek. Każdego roku nasze zespoły warsztatowe budują, przygotowują, konserwują, naprawiają, malują i czyszczą kilka tysięcy ciężarówek, naczep, samochodów dostawczych i pojazdów specjalnych.

W naszych warsztatach panuje atmosfera koleżeństwa. Dużo mówi się po angielsku i po polsku. Wielu naszych brygadzistów jest narodowości Polskiej. Wielu pracowników pochodzących spoza Holandii pracuje w naszej firmie od lat. Widać to po atmosferze w zespole i zaangażowaniu. Pracujesz przy użyciu dobrych narzędzi, bezpiecznych instalacji i maszyn oraz najnowszych technik cyfrowych.