BAS sprawia, że firmy transportowe na całym świecie mają odpowiednie ciężarówki, naczepy i maszyny. Kupujemy i sprzedajemy, naprawiamy i konserwujemy, a naszym klientom oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Nasz team to 900 fachowcow z wielu krajow. W różnych odzialach grupy BAS, które są znane z dobrych praktyk zatrudnienia, krótkich linii komunikacyjnych, miłej rodzinnej atmosfery i dobrych warunków pracy pracuuja pracownicy o wielu narodowosciach.
"W świecie samochodów ciężarowych i naczep, firma BAS jest dobrze znaną i niezawodną marką. Firmy transportowe w Europie i poza nią polegają na naszej wiedzy i usługach. Dlatego też chętnie wiążemy z naszą firmą najlepszych fachowców. I nie ma znaczenia, skąd pochodzą."

Jesteśmy międzynarodową rodziną. Nasze firmy zatrudniają utalentowanych i zmotywowanych ludzi różnych narodowości w różnych dziedzinach. Jedną z tych dziedzin jest technologia samochodów ciężarowych i silników. Jeśli to jest Twoja dziedzina, na pewno wykażesz się w jednym z naszych warsztatów. Mamy kilka warsztatow i współpracujemy z najlepszymi zespołami Holenderskich i Polskich specjalistów. Razem sprzedajemy ponad 9000 ciężarówek rocznie. Więc zawsze jest coś do zrobienia. Dla ciebie też.Firmy grupy BAS wprawiają świat w ruch

Robimy to razem w najprzyjemniejszej prowincji w Holandii, Brabancji

Międzynarodowa rodzina BAS składa się z naszego dealera, BAS Truck Center; naszych firm handlowych BAS Trucks, BAS Machinery, BAS Vans, BAS Parts i BAS Tyres oraz naszych firm usługowych BAS Lease, BAS Rent i FleetCareXL. Wspólnie prowadzą one koncepcję BAS Global Truck Concept, dzięki której mamy wszystko, aby pomóc firmom transportowym na całym świecie w ich działalności.

Nasza siedziba znajduje się w Veghel, w Brabancji, najprzyjemniejszej prowincji Holandii. Nasza firma została założona w 1962 roku. W skład zarządu wchodzą Caspar i Bas van Heertum, synowie Martina van Heertum, który położył podwaliny pod naszą obecną firmę. W BAS pracuje siedemnaście narodowości. U nas, jeśli zakasasz rękawy, aby wspólnie osiągnąć sukces, nie ma znaczenia skąd pochodzisz.


Wybierasz motoryzację i pracę w Holandii?

Wybierz warsztaty BAS

BAS DNA to:


Odkryj najlepsze warsztaty w Europie

Warsztaty BAS posiadają wysoki standard wyposażenia oraz przyjemną, bezpieczną atmosferę pracy. Praca jest ciężka, ale dostajesz czas potrzebny do dobrego wykonywania swojej pracy. Będziesz pracować z nowymi i używanymi ciężarówkami i przyczepami wszystkich marek. Każdego roku nasze zespoły warsztatowe budują, przygotowują, konserwują, naprawiają, malują i czyszczą kilka tysięcy ciężarówek, naczep, samochodów dostawczych i pojazdów specjalnych.

W naszych warsztatach panuje atmosfera koleżeństwa. Dużo mówi się po angielsku i po polsku. Wielu naszych brygadzistów jest narodowości Polskiej. Wielu pracowników pochodzących spoza Holandii pracuje w naszej firmie od lat. Widać to po atmosferze w zespole i zaangażowaniu. Pracujesz przy użyciu dobrych narzędzi, bezpiecznych instalacji i maszyn oraz najnowszych technik cyfrowych.