FAQ

Default

Jasno i prosto. Nasza rekruterka Kasia skontaktuje się z tobą, żeby ustalić, czy istnieje zgodność między naszymi ofertami pracy i celami a twoimi talentami i ambicjami. Po przeanalizowaniu wzajemnych zainteresowań, życzeń i możliwości, zaplanowane zostaną dalsze ustalenia. Po wstępnym spotkaniu online, możesz zostać zaproszony do złożenia wizyty w naszej firmie, aby lepiej się poznać. W takim przypadku koszty podróży i zakwaterowania zostaną zwrócone przez BAS.

Oczywiście! W BAS zawsze poszukujemy utalentowanych pracowników. Nie czekaj na ogłoszenie o rekrutacji i daj nam znać, czego szukasz i dlaczego chciałbyś pracować w BAS.

Najchętniej zadzwonilibyśmy do ciebie tego samego dnia, aby dowiedzieć się, dlaczego jesteś tak entuzjastycznie nastawiony do BAS! Niestety, nie zawsze jest to możliwe. Średnio zajmuje nam to trzy dni robocze, aby się do ciebie odezwać. Będzie to zatem szczęśliwy traf, jeśli odezwiemy się do ciebie wcześniej.

Mapa (na dole strony kontaktowej) pokazuje lokalizacje (i adresy) BAS. Siedziba główna BAS znajduje się w Veghel. W naszej siedzibie (lub w biurze w tym samym miejscu) znajdziesz następujące spółki-córki BAS: BAS Trucks, BAS Truck Center, BAS Parts, BAS Tires, BAS Vans, BAS Machinery, BAS Holding, BAS Mining Trucks, FleetCareXL, BAS Rent i BAS Lease. Nasze nowoczesne warsztaty dealerskie Volvo & Renault Trucks znajdują się w Nijmegen, Veldhoven, Tilburgu i Nijmegen...

Czytaj więcej

Słowa klucze? Przystępność, atrakcyjność, zaangażowanie. Ciężka praca i podejmowanie decyzji, ale też: dobra zabawa na nieformalnym drinku z kolegami z pracy oraz spektakularne przyjęcia i imprezy firmowe, o których mówi się bez końca. BAS to firma, gdzie się ciężko pracuje i hucznie świętuje sukcesy.

Pyszna! Oprócz czarnej kawy w automatach mamy również herbatę, cappuccino i napoje gazowane. Nie musisz więc być fanatykiem kawy.

Ponad 850! Łącznie, w różnych oddziałach BAS. W naszych warsztatach pracuje ponad osiemdziesięciu mechaników, serwisantów, lakierników i innych fachowców z Polski.

W BAS zdrowie, sprawność i wydajność idą w parze. Otrzymujesz nielimitowany dostęp do programu BAS Fit. Od wstępnej kontroli stanu zdrowia i miejsca pracy, poprzez świeże owoce w warsztacie, aż po udział w zajęciach fitness i sportowych, które są idealne dla ciebie. Nigdzie nie znajdziesz bardziej kompleksowego i wszechstronnego programu biznesowego zapewniającego pracę nad swoim zdrowiem i kondycją.

Maksymalna przestrzeń i wsparcie rozwoju osobistego i zawodowego. To właśnie charakteryzuje Akademię BAS. Bo jeśli możesz robić to, w czym jesteś dobry, będziesz czuł się dobrze. Dzięki temu możesz osiągnąć swój pełny potencjał i zapewnić najwyższą wydajność. Od e-learningu na temat naszych systemów i pojazdów, poprzez coaching w miejscu pracy i plan rozwoju osobistego, aż po udział w warsztatach i wewnętrznych programach szkoleniowych. Akademia BAS pozwoli Ci osiągnąć więce...

Czytaj więcej

Co musisz załatwić, aby pracować w Holandii? BAS zdejmuje z ciebie ten cały kłopot i zmartwienie. Zawieramy bezpośrednią umowę o pracę, bez udziału pośredników. Otrzymasz osobiste wyjaśnienia w języku polskim dotyczące umów i wytycznych. Załatwimy wszystko, czego potrzebujesz, jeśli chodzi o oficjalne formalności i udogodnienia, abyś mógł bez obaw robić to, po co tu przyjechałeś.

Ci, którzy ciężko pracują w ciągu dnia, mają prawo do miłego, prywatnego miejsca, w którym mogą odpocząć. BAS ma do dyspozycji swoje własne, uporządkowane domy/mieszkania. Ze wspólnym zapleczem kuchennym, własną sypialnią i WiFi do czatowania lub rozmawiania przez Skype z rodziną. Mieszkasz tam z maksymalnie czterema rodakami/współpracownikami z pracy i dzielisz samochód na dojazdy do pracy. Wolisz jeździć do pracy rowerem? Mamy dla ciebie rower.

Dogadamy się! BAS oferuje swoim pracownikom maksymalną elastyczność. Czy chciałbyś pracować w dodatkowych godzinach, wieczorami i w weekendy? Pracy jest dużo, a twoje wysiłki są doceniane. Powiedz nam, jaki jest twój rytm.

Opuszczasz swój kraj i swoją rodzinę w poszukiwaniu pracy w Holandii. Ponieważ wiemy, że zostawiasz wiele za sobą, oferujemy ci możliwość regularnego odwiedzania swojego kraju. Możesz wybrać jedną z kilku opcji. Na przykład, pracuj przez miesiąc i jedź do Polski na tydzień lub pracuj przez dwa miesiące i jedź do domu na dwa tygodnie. Daj nam znać, co ci najbardziej odpowiada.

W BAS wykonujesz pracę, która odpowiada twoim umiejętnościom, doświadczeniu i preferencjom. W naszych warsztatach łączymy wiele działań i specjalności. Pomyśl na przykład o diagnostyce, elektronice i najnowszych technologiach silników i paliw. Będziesz miał możliwość odkrywania nowych wyzwań technicznych i doskonalenia się. Jest raczej regułą niż wyjątkiem, że zaczynasz jako praktykant mechanik, a po kilku latach prowadzisz zespół warsztatowy.

BAS zajmuje się jeszcze wieloma innymi rzeczami. W ten sposób zawsze masz osobę kontaktową, która oprowadzi cię w twoim języku i odpowie na wszystkie twoje pytania. Masz dostęp do miłej stołówki, a jeśli pracujesz do późnych godzin nocnych, zorganizujemy dla ciebie ciepły posiłek. Chcesz dowiedzieć się więcej o zwyczajach i możliwościach kontaktu w Holandii? Chętnie ci pomożemy. Oferujemy ci nawet bezpłatny kurs języka niderlandzkiego. W kursie można wziąć udział,...

Czytaj więcej